About KLA

درباره آکادمی زبان کیانوش

آکادمی زبان کیانوش (Kianoosh Language Academy) در اسفند 1392 در شهرک غرب تهران توسط کیانوش علاء با دو دپارتمان انگلیسی و فرانسه تأسیس گردید. مأموریت این آکادمی قبل از هر چیز به ارمغان آوردن کیفیت بالای آموزشی بوده است. از همین رو تمام کلاس های این آکادمی از همان ابتدا به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار شده است.ما اعتقاد داریم با بالا رفتن تعداد زبان آموزان در کلاس ها نه تنها افت قابل ملاحظه ای در کیفیت کلاس به وجود می آید، بلکه طول دوره ها نیز افزایش زیادی پیدا می کند.به همین دلیل است زبان آموزانی که مؤسسات گوناگون با تعداد دانشجویان بالا در کلاس را انتخاب می کنند، علی رغم صرف زمان نسبتاٌ زیاد همچنان قادر نیستند آنطور که باید وشاید به اهداف خود برسند.

نتایج شگفت انگیز دانشجویان ما خود گواه این ادعاست.

آکادمی زبان کیانوش در طول این سال ها تمرکز اصلی خود را بر روی کیفیت کلاس گذاشته است و اکنون با دو شعبه در زعفرانیه ( محمودیه) و سعادت آباد تهران مشغول به کار است. گفتنی است که هر دو شعبه KLA دارای به روزترین امکانات آموزشی می باشد و محیط مثال زدنی آموزشگاه، لذت یادگیری را بیش از پیش میکند. شعبه زعفرانیه آکادمی کیانوش در کنار کلاس ها، با یک سالن کنفرانس فوق العاده شیک و مجهز آماده شده و جهت برگزاری کارگاه های آموزشی نظیر Workshop های گرامر و آیلتس استفاده می شود. در حال حاضر KLA با سه دپارتمان انگلیسی، فرانسه و ترکی استانبولی کار خود را ادامه می دهد.

  • مدیریت مجموعه KLA ” آقایان کسرا ولی و کیانوش علاء “
  • همواره سعی دارند که قدم را حتی فراتر گذاشته و با کوشش بی وقفه تیم KLA لبخند رضایت را بر لبان زبان آموزان گرامی ببینند.
  • ضمن واقف بودن به شرایط زبان آموزان، علی الخصوص شرکت کنندگان آزمون ها که اغلب همراه با استرس هستند، بهترین اساتید و امکانات آموزشی را مهیا می کنند.